top of page
Motosiklet Tekerleği

MOTOSİKLET
CEKİCİ HİZMETİ

Dinç Yol Yardım çekici olarak, motosiklet

çekici hizmeti sağlamaktayız.Her türlü motosikleti profesyonellik ve titizlikle yaptığımız çekici hizmetini güven içinde sağlamaktayız.

Motosiklet çekici tamamen güvenli olan işlemlerin sonrasında ve en kısa zaman dilimi içinde biter. Nedeni ne olursa olsun herhangi bir motosikletin taşınmasına azami derecede dikkat ettiğimiz için olası sorunların önüne bu şekilde geçmiş olmaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm taşıtlar son model ve en son teknolojiye sahip olan ürünlerdir. Özel bir biçimde dizayn edilmişlerdir. Salt motosiklet çekim işlemlerinde tercih edilirler. Güvenli bir yapıları mevcuttur. Çekici hareket halindeyken hiçbir şekilde motorun düşmesi ya da devrilmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalınmaz. Bu açıdan bakıldığı zaman hizmet kalitesi yüksektir.

Her Türlü Motosiklet Çekim İşlemleri Firma olarak piyasada bulunan tüm motosikletlerin çekim işlemleri en kısa süre içerisinde tamamlanır. Touring olarak bilinen ve genellikle uzun yol aracı olarak bilinen motosikletlerin çekilmesi ve yüklenmesi son derece kolaydır. Hem asfalt hem de toprak yolda tercih edilen Enduro tarzı motosikletler için de aynı durum geçerlidir.Motosiklet çekici bunun yanı sıra Racing, Commuter, Scooter, Street ve bunun gibi daha birçok motosiklet çeşidi taşıyabilecek kapasiteye sahip araçlar üzerinden hizmetler verilir.

7/24 Motosiklet Çekim Hizmeti Sahip olduğunuz motosikletin ne zaman yolda kalacağı belli olmaz. Olası bir arıza durumu herhangi bir günde ya da herhangi bir saatte karşınıza çıkabilir. Böyle anlarda hiçbir şekilde panik yapmanıza gerek yok. Çünkü çekici hizmetlerinin saat ve gün açısından bir sınırlaması söz konusu değil. Hem hafta içi günlerde hem de Cumartesi ve Pazar gibi tatil günlerinde de hizmet verilir. Üstelik gündüz ya da gece fark etmeden çekici, vermiş olduğunuz adrese en kısa süre içerisinde yollanır. Böylelikle yoldan kalma sorununuz ortadan kalkmış olacaktır.

Uzman ve Güler Yüzlü Personel

Hem güler yüzlü hem de işinde uzman olan personel, çekiciyle motosikletin yüklenmesini en kısa süre içerisinde sağlayarak karşılaşmış olduğunuz probleme bir son verecektir. Personellerin tümü, çekicileri kullanabilmek için gerekli olan eğitimi almış ve bunu başarılı şekilde tamamlamışlardır. Tamamen sorun çözme odaklı olarak işe yaklaşmaları neticesinde, motosikletin çekiciye yüklenmesinde hiçbir problem ortaya çıkmaz.

Nerede Olursanız Olun Hizmet Alabilirsiniz

Motosiklet çekici sayesinde arıza ya da benzeri durumlarda yolda kaldığınız zaman sorunun çözümü çok basittir. Yapılacak olan şey hemen hizmet almak için telefon üzerinden bağlantı kurmaktır. Bunun ardından görevli personel adres ve konum bilgilerinizi alarak size en kısa süre içerisinde ulaşır. Hizmetlerimiz ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin .

7/24 HİZMET

bottom of page